IMPREZY INTEGRACYJNE / FIRMOWE

Kompleksowo organizujemy imprezy integracyjne, festyny i akcje promocyjne.

Imprezy Plenerowe

Organizujemy imprezy firmowe, plenerowe, pikniki, integracje dla firm , gmin, powiatów.
Zamów u nas imprezę i niczym sie nie martw – wszystko zostaw nam.
W CELU NIE UŁATWIANIA  KONKURENCJI OPISY NASZYCH SCENARIUSZY SĄ BARDZO MINIMALNE.

Chcesz wiedzieć więcej:

– Napisz kontakt@agencjaeventowaetc.pl

– Zadzwoń: 792 233 332

 

INTEGRACJA:

Kompleksowo organizujemy imprezy firmowe i integracyjne dla firm, instytucji, urzędów itp…
Integrację często łączymy ze szkoleniami dzięki czemu można połączyć przyjemne z pożytecznym.

OFF ROAD:

Dzięki wieloletniemu naszemu doświadczeniu zabaw 4x4 w błocie jesteśmy w stanie dla Państwa zorganizować każdy event .
– INTEGRACJA 4X4  w ofercie przygotowane trasy według road booka, przeszkody do  pokonania w terenie i nasz ulubiony tekst naszych klientów
„Jedź tą drogą” – mówi instruktor
” Jaką drogą tam nic nie ma”  – odpowiada uczestnik.

 

Szkolenie Off Road!

Pakiet zawiera podstawowe elementy szkolenie off rad. Jak działa wyciągarka, lina kinetyczna, co potrafi auto terenowe. Gdzie wjedzie jak się przechyli.  Pokazujemy możliwości pojazdów i na koniec egzamin praktyczny 🙂 pod okiem naszych instruktorów.
Szkolenie dla firm, handlowców, posiadaczy flot pojazdów 4×4, wojska  i innych służb.

Integracja 4x4 Off Road!

3 godzinna wyprawa off road. Według road booka. Do auta wsiada 3 uczestników imprezy integracyjnej, I wspólnie wykonują zadania, pokonują trasę, walczą z road bookiem aby dotrwac do końca i dotrzeć na metę jako zespół 3 osobowy. Jest możliwość poczuć namiastkę rajdu off road. Zdobyć pieczątki, zakopać auto i na koniec stanąć na podium.

4x4 Po łokcie w błocie!

Jedna z nowości. Dla klientów, którzy wracają i aby mogli poczuć prawdziwy off road. Wyprawa w bardzo trudny teren, błoto bez wyciągarki i lin kinetycznych ani rusz. Nie zabraknie też wody, piasku i niezłej zabawy. Polecamy dla Pań zamiast wizyt w gabinetach kosmetycznych – u nas maseczki błotne w cenie imprezy.

Gra terenowa off road!

Kolejna z nowości ok 7h z nami, przygodą, terenówkami i relaksem na rzece. Jest to połączenie imprez  off road z grami terenowymi gdzie uczestnicy poruszają się autami 4×4 aby wykonać kolejne zadania misji, biwakowaniem na łonie natury i na koniec spływ kajakami z prądem rzeki.

IMPREZY INTEGRACYJNE I FIRMOWE:


mające na celu zgrać zespół, umożliwić poznanie się pracowników z różnych filii i oddziałów, którzy na co dzień współpracują a nie mają okazji  poznać się dzięki czemu powstają lepsze relacje. A także polepszyć relację z klientami w podziękowaniu za współpracę itp…

Gry terenowe i militarne

Gry terenowe, gry miejskie, gry militarne. Posiadamy szereg scenariuszy do przeprowadzenia wyżej wumienionych gier. Mogą być jedno, dwu i trzy dniowe. Zawsze oparte na scenariuszu. Dzięki czemu zespoły działają razem i muszą wspólnie pracować tu samemu nic się nie osiągnie. Tematyka gier i stopień trudności jest od najprostszych na wesoło , przez gry terenowe po lasach i miastach do skomplikowanych misji militarnych ze zmianą lokalizacji, przeżuty różnymi środkami transportu: helikopter, ciężarówki, terenówki, pontony i oczywiści nogi uczestników. Noclegami w różnych miejscach i  hotelach tylo gwiazdkowych ile danego dnia jest gwiazd na niebie.

Każdą gre ustawiamy pod kondycję uczestników, czas jaki mamy do dyspozycji. Ogranicza nas tylko wyobraźnia i budżet klienta. Reszta to nie problem.

Wyścigi i zabawy wrak race

Wrak race nie zapomniana zabawa dająca mnóstwo adrenaliny, można się spełnić często zrobić rzeczy jakich nigdy nie robiło się ze swoim autem. Już nie jeden pojazd wyzionął ducha na naszych imprezach. W skrócie kupujemy sprawne auta ze złomowiska, przywozimy na wytyczony tor i ruszamy w szranki do boju w pokonywaniu rożnych konkurencji. Jest mnóstwo śmiechu i zabawy ale też element rywalizacji robi swoje w głowach uczestników . Wszystko pod bacznym okiem instruktorów, którzy bają o sprawność pojazdów i przede wszystkim o bezpieczeństwo uczestników imprezy .

Złomek - zbuduj coś!

Kilka wersji naszego Złomka! Budujemy coś z wraków aut lub od zera. Pojazdy, czołgi,  terenówki i inne auta wyścigowe.
Zespoły dostają w pełni wyposażone namioty w sprzęt, narzędzia: wkrętarki, wyrzynarki, piły …, śruby, gwoździe. Najpierw na tablicach planowania powstaje projekt, a następnie zespół wdraża go w życie, pracowicie przed konkurencyjnym zespołem. Następnie  jest prezentacja pojazdów, ich możliwości. Sesje zdjęciowe z hostessami do katalogu i oczywiście nie może zabraknąć wyścigu. W zależności od wybranej opcji używamy różnego rodzaju napędów 🙂 – wyobraźnia naszych uczestników cały czas nas zaskakuję .

Moja impreza moje zasady

Nasza gotowa oferta programowa nie spełnia twoich oczekiwań? Bez obaw! Wraz z nami możesz stworzyć swój własny idealny program. Wybierz zajęcia z listy poniżej, a następnie skontaktuj się z nami. Zapoznamy się z twoimi oczekiwaniami i przedstawimy Ci propozycję programu dopasowaną specjalnie do twoich potrzeb.

Lista zajęć:
– survival
– pierwsza pomoc/ratownictwo
– marsze  na orientacje,
– gry i zabawy ruchowe,
– ognisko zwykłe/integracyjne,
– gry ASG,
– gry paintball,
– symulacje militarne,
– zajęcia linowe,
– zwariowana olimpiada,
– strzelnica asg/broń
– strzelnica broń ostra
– podchody,
– off road,
– laser tag,
– spływ kajakami,
– szkolenia militarne
– zajęcia z pontonami, kajaki
– samoobrona/walka wręcz
– i inne według życzeń klienta

Paintball

Jesteśmy jedną z największych firm organizujących imprezy paintballowe. Na naszych polach może grać do 100 osób na raz. Bez dzielenia na grupy. Możemy także dojechać ze sprzętem w wyznaczony rejon. Do paintballa mamy mnóstwo dodatków, miny, flagi, gadżety, pułapki. Scenariusze ułożone pod nasze pola, a doświadczeni instruktorzy są w stanie dobierać je dodatkowo do danej grupy i ich stylu gry.

Mobilna Strzelnica

Nasz mobilna strzelnica jest w stanie stanąć prawie wszędzie. W jej skład wchodzi ścianka strzelecka na 6 stanowisk, wiatrówki długie i krótkie z lunetami i bez,  karabinki pcp, łuki, proce, mobilny tor taktyczny ASG.
Jednocześnie na każdej imprezie możemy ustawić kilka stanowisk strzeleckich.

Kajaki

Wynajmujemy kajaki, udostępniamy trasy o różnym czasie pokonania, dowieziemy i odbierzemy sprzęt. Rejon jaki obsługujemy z kajakami jest to oklica rzeki warty  na odcinku od  Lądu (okolice Zagórowa) do Śremu.

Mobilny Park linowy

Dysponujemy sprzętem alpinistycznym i wspinaczkowym do budowy tyrolki  (zjazdu linowego). mostów, wspinaczki na wędkę. Całość pod czujnym okiem instruktorów z uprawnieniami do prowadzenia tego typu imprez. Posiadamy uprzęże dla dorosłych i dzieci. Jeśli jest możliwość techniczna po wcześniejszej wizji lokalnej możemy rozstawić park w dowolnym miejscu.

MILITARIA, BROŃ OSTRA,  SURVIVAL
Wszystko dla prawdziwych twardzieli. W  związku, iż nasz firma współpracuję z jednostką specjalną  do oferty wprowadziliśmy pakiety dla Twardzieli, którym błoto , wysiłek huk, strzałów, zimno i mokro nie stanowi problemu.

Strzelnica BROŃ OSTRA

Prowadzimy imprezy na strzelnicach na terenie całego kraju. Posiadamy własną broń, wyszkolonych instruktorów.  Organizujemy pikniki strzeleckie, zawody strzeleckie, imprezy firmowe z ostrą bronią w tle. Nie musisz mieć żadnych uprawnień aby poczuć adrenalinę i respekt do broni.

SURVIVAL

Pełne szkolenia survivalowe. Od podstawowy kilku godzinnych do wpełni zaawansowanych 2 i 3 dniowych w rożnych warunkach klimatycznych. Nauczymy Cię wszystkiego od podstaw. Jak zbudować ognisko, rozpalić je w trudnych warunkach, jak zbudować bezpieczne schronienie, a także czym się żywić i skąd brać wodę zdatną do picia. Elementy tych integracji przydają się w życiu codziennym kiedy idziesz z rodziną w góry lub z przyjaciółmi i zastaje Was nie miła niespodzianka.

SZKOLENIA MILITARNE

Szkolenia militarne detykowane są do urzędow, instytucji, szkół. Mamy programy jak postępować w razie ataku terrorystycznego, jak postępować moją pracownicy, szkoły czy też urzędy, co robić w trudnych sytuacjach. Symulowane napady itp…
Kolejnym pakietem szkoleń są szkolenia para militarne dla zorganizowanych grup, firm. Jesteśmy w stanie wyłonić liderów i powiedzieć bardzo dużo o pracownikach jak działają w stresie, na zmęczeniu.

ZAMÓWIENIE

7 + 6 =