O NAS

Zespół pasjonatów, hobbystów i miłośników przygód. 
Każdy z nas uwielbia jak w jego żyłach płynie adrenalina zamiast krwi.

Prezes Jarosław

Prezes Jarosław

Człowiek od sprzątania i odpowiada za to co Was spotyka na naszych imprezach.

Niespotykanie spokojny człowiek. Wymyśla kolejne pomysły, przedstawia oferty imprez firmowych czy też integracyjnych. Opowiada jak będzie wspaniale. A potem bierze kilku instruktorów i mówi że trzeba to zrobi. Chłopacy stają na głowie zarywają nocki, ale wszystko jest zawsze dopięte na ostatni guzik. 

NIE PYTAJ CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZORGANIZOWAĆ!
POWIEDZ CZEGO OCZEKUJESZ!
MY TO PO PROSTU ZROBIMY!

O NAS
EVENT TEAM COMPANY to zespół ludzi, który kompleksowo zajmuje się organizacją rożnego rodzaju imprez. Kadra instruktorska wchodząca w skład zespołu to ludzie z pasją co przekłada się na profesjonalizm w tym co robią. Każde nowe wyzwanie pozwala odkryć w nich nowe pokłady energii które procentują przy tworzeniu scenariuszy realizowanych przez Nas imprez. Praktycznie nie ma dla Nas rzeczy niemożliwych.
Posiadamy ogromne zaplecze sprzętowe co sprawia, że logistycznie nie jesteśmy zależni od podwykonawców. Daje nam to bardzo duży komfort przy tworzeniu
i realizacji oczekiwań zleconych imprez przez naszych klientów.

SPRZĘT

Nasze magazyny wciąż są za małe posiadamy ponad setkę markerów paintballowych, 30 replik ASG, 20 replik LASER TAG, kajaki, pontony, auta terenowe, przyczepę pełną sprzętu do gier militarnych i kolejną do przeprowadzania imprez firmowych i imprez integracyjnych. Sprzęt do survivalu z najwyższej półki  krzesiwa poncha, piły siekiery, noże, kompasy. Broń ostra Glocki popularne Kałachy jak i AR-y, Sprzęt wspinaczkowy do postawienia parków linowych, kaski, liny, uprzęże.  Własne  namioty od małych 2/2m do kilku 12 metrowych. Własny sytem oświetlenia oparty na lampach ledowo akumulatorowych.
Własne flota busów, przyczep …..

MIEJSCÓWKI

Posiadamy 3 największe pola paintballowe w Wielkopolsce, miejsca do szkoleń survivalowych, własny tor off road.
Współpracujemy od lat z hotelami, domkami noclegowymi zarówno na uboczu  jak i w ośrodku wypoczynkowym w Skorzęcinie. 
Lata w branży  pozwoliły nawiązać wiele wspaniałych kontaktów dzięki czemu  przestały dla nas istnieć rzeczy niemożliwe do zrealizowania.

ZAMÓWIENIE

2 + 5 =