WYJAZDY INTEGRACYJNE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum facilisis tempor dolor, sed semper eros.

WYJAZDY INTEGRACYJNE na terenie całego kraju od Szczecina po Bieszczady i od Mazur po Karkonosze z Event Team

W związku że wszyscy nasi instruktorzy to pasjonaci gór, wypadów nad jeziora i to w tych warunkach czują się najlepiej. Od 2 lat w naszej ofercie pojawiły się wyjazdy integracyjne w różne zakątki naszego kraju. Podczas wyjazdów organizujemy wszystko od noclegów przez przejazd, wyżywienie włącznie z atrakcjami dziennymi jak i nocnymi.

BAZA NOCLEGOWA

Posiadamy bazę noclegową od szałasu po hotele 5 gwiazdkowe. Wszystko w zależności od wymagań naszych gości. W rozmowie telefonicznej ustalamy kryteria noclegu i przedstawiamy ofertę zależną odf oczekiwań naszych klientów.

CIEKAWE MIEJSCA

Zaprowadzimy, dowieziemy Cię w najciekawsze miejsca w Polsce. Zarówno pieszo jak i autami. Z całości możemy zmontować film z najciekawszymi momentami, a wszystko co działo się na imprezie pozostaje miedzy nami, a uczestnikami. Nie wrzucamy fotek z imprez zawierających foto gości itp…

ATRAKCJE

Podczas WYJAZDÓW INTEGRACYJNYCH staramy wpleść się atrakcję w zależności od lokalizacji danej imprezy. Nocleg pod chmurką, strzelanie z ostrej broni, przejazdy autami terenowymi, gry terenowe, zwiedzanie ciekawych miejsc. Poznawanie miejscowej kultury oraz ludzi, trunków i kuchni…

WYCIECZKI 1 DNIOWE!

Przejazdy w ciekawe miejsca.
Spływy kajakowe
Wyprawy Off road
i tutaj mamy nieskończoność propozycji.

WYJAZDY 2 DNIOWE!

2 dniowe wyjazdy firmowe. Podajesz dokąd chcesz jechać, dla ilu osób i jaki typ wyjazdu Cię interesuję. My resztę zrobimy dla Ciebie. Transport, noclegi, menu, atrakcje.

WYJAZDY WEEKENDOWE!

Dla jednych piątek, piąteczek dla Nas zaczynamy weekend z naszymi pasjami, gdzie chętnie dzielimy się nimi z Państwem. Poprowadzimy na szlaku, zorganizujemy połowy ryb, a także imprezę tematyczną w górach czy też integrację firmową w dowolnym miejscu w Polsce.

MÓJ WYJAZD, MÓJ PLAN!

Dokąd?
Kiedy?
Ile osób?
Na jak długo?
Charakter wyjazdu?

Reszta w naszych rękach.

ZAMÓWIENIE

14 + 7 =